Smitka development

AutorAutor

»Kdo jsem?«

foto
Jmenuji se Vladimír Smitka. Narodil jsem se v srpnu roku 1985.
kontaktovat mě můžete na v.smitka@seznam.cz
nebo na ICQ:160623161 ICQ
»Čím jsem?«
V současné době studuji Elektrotechnickou fakultu na ZČU v Plzni, obor elektronika a aplikovaná informatika, jde jsem úspěšně dokončil bakalářské studium programu elektrotechnika a telekomunikace. Předtím jsem vystudoval na Děčínském Gymnáziu. Na Gymnáziu jsem se poprvé seznámil s počítači a brzy na to jsem se stal webmasterem Gymnázia. Odchodem z Gymnázia jsem ukončil i správu tamějších stránek, ale zůstalo mi správcovství nad stránkami SOŠ a SOU Děčín, Ruská.
V současné době, mimo studia, dělám správce kolejní sítě na B36 (k tomu navíc dbám na potlačování virových a dalších nákaz počítačů) a starám se o několik webů (např. ZŠ Vojanova, Výchovný ústav Boletice, Goldway.cz, All-boards.cz) a mám rozpracováno několik dalších projektů.
Před nedávnem jsem navíc začal pracovat jako technický dohled sítě pro firmu DISK obchod a technika a starám se tak o internet v celé republice. Zároveň zde pracuji jako externí programátor a tvořím zde např. mzdový systém a velké množství drobností pro ulehčení práce.
Mou zálibou jsou počítače a vše kolem nich, k tomu se váže i obor, který studuji. Zabývám se tvorbou webových stránek i aplikačním programováním. Publikuji pod značkou Smitka development.
Z webových technologií ovládám (X)HTML, PHP, MySQL, CSS, JS, Flash, WAP, základy ASP a další.
Z klasických programovacích jazyků nedám dopustit na Delphi, dále znám základy C++ (začínám se mu podrobněji věnovat), VB (tento jazyk mi k srdci příliš nepřirostl), Assembler a nově také výpočetní prostředí MATLAB.
Dále se zajímám o počítačové sítě, proto dělám kurzy Cisco CCNP.
K ostatním koníčkům patří elektrotechnika, matematika, fyzika a virtuální létání :-).
Mimo techniky jsem zakládajícím členem sdružení "519 unlimited" provozující mnoho různorodých aktivit od frisbee, baseballu, plavání, indoor bruslení, přes vaření až po hlasitý zpěv a spousty dalších výtržností.
 

»Fotografie«

 

»Google AdSense«

13.června jsem pokusně zprovoznil reklamu pomocí reklamního programu Google AdSense.
Tak uvidíme, jestli je to k něčemu dobré ;-)
 

»Výměna ikonek«

Pokud chcete podpořit můj web, můžete na ten svůj umístit ikonku mojich stránek.

Smitka development

<a href="http://smitka.org" title="Smitka development"> <img src="http://smitka.org/images/icon.gif" alt="Smitka development" width="88" height="31" style="border:none" /> </a>
Pokud máte web s podobným zaměřením, můžeme se dohodnout i na výměně ikonek ;-)
 
Nahoru HOME PC•Elektro Programování Blog Autor Lynt Speciální backlink: Šulislav xy
© 2006 Smitka development